Zapestnici komplet: srebrn srček Izvirna cena je bila: 12,00 €.Trenutna cena je: 10,00 €.
Nazaj na izdelke

Zapestnici komplet: zlat srček

Izvirna cena je bila: 12,00 €.Trenutna cena je: 10,00 €.

Komplet dveh zapestnic: ena zame, ena zate.

Opis

Komplet dveh zapestnic. Ene zame, ena zate. Krasi ju minimalističen obesek srčka v zlati barvi.

Ročno izdelani ter nastavljivi po velikosti zapestja.

Komplet primeren tudi za darilo, saj zapestnici krasi unikatna darilna kartica.

Mnenja (0)

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Zapestnici komplet: zlat srček”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Pogosta vprašanja

INFORMACIJE O IZDELKIH

Tisk na skodelicah je lepljen iz zelo visoko kakovostnega vinila Oracal. Za boljšo obstojnost in kakovost skodelice, da vam bo služila še na mnoga leta, priporočam nežno ročno pomivanje, brez drgnjenja z ostrimi predmeti.

Seveda. V tem primeru prosim, da me pred naročilom kontaktirate in sporočite svoje želje, da se dogovorimo podrobnosti.

Trgovina EmiLina vam omogoča, da izdelke, ki so vam všeč, s klikom na srček shranite na seznam želja.

Od tam jih lahko kasneje po želji dodate v košarico ali svoj seznam želja delite s prijatelji, družino ...

Vsekakor. Pri oddaji naročila izberite dostavo na drug naslov in vpišite naslov obdarovanca. Po želji lahko v opombe pripišete tudi besedilo sporočilca/voščila, ki ga brezplačno dodam k paketku.

PLAČILO IN DOSTAVA

V spletni trgovini EmiLina lahko naročene izdelke plačate po predračunu z nakazilom na transakcijski račun ali preko PayPala.

Cena dostave izdelkov je 3 €. Pri naročilu nad 70 € je dostava brezplačna.

Rok izdelave je načeloma 2-3 dni. Če izdelek potrebujete prej, mi to napišite v opombe naročila ob zaključku nakupa.

Izdelke pošiljam preko pošte Slovenija, s katerimi imam sklenjeno pogodbo. V večini primerov bodo poslani izdelki prispeli na vaš naslov že naslednji dan, lahko pa traja tudi dlje.